Shokon Arjan Çani me deklaratën e tij: Shumë shpejt do iki nga Shqipëria

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:21 15-03-2017 Shokon Arjan Çani me deklaratën e tij: Shumë shpejt do iki nga Shqipëria

Arjan Çani, moderator i emisionit shumë të ndjekur, “Zonë e Lirë”, ka shokuar me deklaratën e tij publike në studion e Eni Vasilit.

Gazetari  u shpreh se vendin e sheh pa prespektivë dhe se  kanabisi ka mbuluar gjithçka.

“Shumë shpejt do të iki nga Shqipëria. Kush nuk e kupton që ky vend po shkon keq e më keq është naiv. Nuk rriten kalamajte ne nje vend si ky. Ka ardhur momenti që njerësit ta mendojnë seriozisht këtë” – deklaroi Çani teksa shtoi se “Është strategji e Ramës që ka lejuar që i gjithë populli të pijë hashash për ta vënë në gjumë”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026687145233154
array(1) { ["section"]=> string(77) "shokon-arjan-cani-me-deklaraten-e-tij-shume-shpejt-do-iki-nga-shqiperia-71914" }