Shokon Fifi, kënga e re i dedikohet ish-të dashurit: Ka vdekur!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:05 07-12-2017 Shokon Fifi, kënga e re i dedikohet ish-të dashurit: Ka vdekur!

Kënga më e re e këngëtares së njohur me origjinë nga Kosova, Fifi është cilësuar si një nga këngët më të komentuara në edicionin e këtij viti në “Kënga Magjike”.

Balada e saj titullohet “Zhurmë” dhe është një dnër më të klikuarat deri më tani në You Tube.
Por, mbrëmë në natën e parë të këtij kompeticioni, Fifi ka habitur me përgjigjen e saj, nëse është këngë e dedikuar për dikë konkretisht.

E pyetur në backstage-in e “Kënga Magjike” se çfarë bëhej me djalin që i kishte kushtuar këngën, Fifi ka thënë, “Se di… ka vdekur. Domenthënë ka vdekur për mua”.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes papritur aktorja 23-vjeçarja, ylli i filmave me “pullë të kuqe”
Sazan Guri: Unë ha mish pule sepse ka më pak mend. Viçin e kemi kushëri të shtatë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.017786979675293
array(1) { ["section"]=> string(67) "shokon-fifi-kenga-e-re-i-dedikohet-ish-te-dashurit-ka-vdekur-102281" }