Shokon gazetari i njohur shqiptar: Shikoni si uron Ditën e Verës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:18 14-03-2017 Shokon gazetari i njohur shqiptar: Shikoni si uron Ditën e Verës

Ka qenë e papritur për miqtë dhe kolegët e spikerit të njohur të lajmeve Bledian Koka ky publikim në rrjetet sociale.

Koka njihet për qëndrimet e tij opozitare por ky postim kalon kufijtë e opozitarizmit dhe madje edhe etikën gazetareske.

“Alla turka...
Modeli efikas i funksionimit të Rilindjes sot e gjithë ditën...
p.s...gëzuar Ditën e Verës (per te gjithe ata qe skandalizon i them se këtë pikturë dhe të tjera i gjejnë në muzeun Topkapi të Stambollit)”, thotë spikeri me nota ironie.

shok.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03068995475769
array(1) { ["section"]=> string(69) "shokon-gazetari-i-njohur-shqiptar-shikoni-si-uron-diten-e-veres-71873" }