Shokon personazhi “VIP” shqiptar: Ja pse nuk bëj kurrë seks oral

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:32 30-09-2016 Shokon personazhi “VIP” shqiptar: Ja pse nuk bëj kurrë seks oral

Valentino Korleone, personazhi i famshëm shqiptar nga Gjilani, i cili shquhet për jetën e tij të luksit me makina dhe aksesorë të shtrenjta, ka shokuar fansat me deklaratën e sotme në profilin e tij.

 

King Vali thotë se nuk lejon femrat t’i bëjnë seks oral, pasi rrezikon që ta kafshojnë në vend të keq. Ai thotë se ka rrezik që femrat të jenë agjente sekrete të infiltruara nga armiqtë e tij, apo edhe nga xhelozia.  Ai e ka shperhur edhe më parë shqetësimin se shërmbimet sekrete i janë vënë pas dhe duan ta heqin qafe.

Më poshtë shtatusi i censuruar për përmbajtje vulgariteti:

Scresdf44gsdfgshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021951913833618
array(1) { ["section"]=> string(67) "shokon-personazhi-vip-shqiptar-ja-pse-nuk-bej-kurre-seks-oral-54650" }