Shokuese, i moshuari shikon porno në Internet-Caffe dhe mban shënime specifike, por ja ç’bën një i ri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:54 05-11-2016 Shokuese, i moshuari shikon porno në Internet-Caffe dhe mban shënime specifike, por ja ç’bën një i ri

Një xhaxha ka shokuar të rinjtë në një Internet-Cafee kur është ulur në kompjuter dhe ka filluar të shohë porno.

Por një prej tyre e ka fotografuar dhe ia ka nisur Jeta Osh Qef si rast denoncimi për burrat e papërmbajtur shfryjnë hormonet në vende publike. Siç shkruan JOQ, ajo çfarë u ka rënë në sy të rinjve, ishte fakti që xhaja shihte videon porno dhe mbante shënime në fletore.

Mesazh-dërguesi:

“Ky xhaxha i shpalos hapur hormone edhe pse është në këtë moshë. Megjithatë na bëri shumë përshtypje fakti që ai po mban shënime ndërsa sheh porno”.

tmerr.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066928863525391
array(1) { ["section"]=> string(105) "shokuese-i-moshuari-shikon-porno-ne-internet-caffe-dhe-mban-shenime-specifike-por-ja-c-ben-nje-i-ri-58480" }