Shokuese: Ky djalë pretendon se u bë “gay” sapo konsumoi këtë ilaç për dhimbje koke

Publikuar tek: bota, më 17:35 16-04-2018 Shokuese: Ky djalë pretendon se u bë “gay” sapo konsumoi këtë ilaç për dhimbje koke

Një 23-vjeçar nga Britania e Madhe pretendon se është “shndërruar” në homoseksual pasi mori disa ilaçe kundër dhimbjes.

Scott Purdy thotë se pasi pësoi një aksident me makina “go-cart” theu këmbën dhe mori disa ilaçe kundër dhimbjes.

Ai shprehet për mediat britanike se gjithmonë ka qenë heteroseksual, dhe tërhiqej vetëm nga femrat.

Medikamenti quhet “Pregabalin” dhe përdoret për një sërë arsyesh si dhimbje, ankth epilepsi dhe dhimbje koke. Humbja e libidos dhe lëkundja e gjendjes emocionale janë përshkruar si efekte anësore.

Dhe duket se pikërisht humbja e libidos e ka prekur 23-vjeçarin që thotë se papritur nisi të mos e tërhiqte më e dashura e tij prej 8 muajsh.

Ai u nda nga e dashura e cila e mirëkuptoi por insiston të paralajmërojë të rinjtë e tjerë për rrezikun që i pret.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen dy aeroplanë, raportohen VIKTIMA
Bie nga kati i pestë gazetari investigativ rus, misteri mbulon ngjarjen »
Article Logic
Execution time: 0.025588035583496
array(1) { ["section"]=> string(87) "shokuese-ky-djale-pretendon-se-u-be-gay-sapo-konsumoi-kete-ilac-per-dhimbje-koke-117098" }