Shokuese: Vajza e mitur frymëzohet nga ISIS, i pret kokën kukullës (Video)

Publikuar tek: bota, më 22:30 08-08-2016 Shokuese: Vajza e mitur frymëzohet nga ISIS, i pret kokën kukullës (Video)

Një video mjaft shokuese është përhapur fillimisht në aplikacionin e komunikimit, Telegram, dhe tregon momentin kur një vajzë e vogël i pret kokën kukullës së saj me thikë.

Vajza e mitur e veshur me niqab, dëgjohet teksa këndon këngë për ISIS “Thika ime është mprehur për të të shkatërruar ty”, e më pas ajo ulet për t’i prerë kokën kukullës.

Video është analizuar nga Instituti i Kërkimit të Lindjes së Mesme. Sipas tyre video ka qarkulluar në Telegram, një aplikacion që përdoret shpesh nga militantët e ISIS për të komunikuar.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024677038192749
array(1) { ["section"]=> string(76) "shokuese-vajza-e-mitur-frymezohet-nga-isis-i-pret-koken-kukulles-video-49164" }