Shokuese / Vjedh unazën nga gishti i gruas së vdekur (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:49 11-04-2016 Shokuese / Vjedh unazën nga gishti i gruas së vdekur (Video)

Një video e publikuar në internet tregon momentin shokues kur një grua afrohet pranë arkivolit të një tjetër gruaje të moshuar që ka ndërruar jetë dhe i vjedh unazën e floririt.

Ngjarja ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku hajdutja, e afërme e gruas së vdekur, afrohet pranë arkuvolit në momentin kur në dhomë nuk ka njeri dhe i heq nga gishti unazën e martesës.

Woman Steals Corpse's Wedding Ring

CCTV footage has emerged of a woman stealing a wedding ring from the finger of a female corpse

Posted by Sky News on Monday, April 11, 2016

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022422075271606
array(1) { ["section"]=> string(62) "shokuese-vjedh-unazen-nga-gishti-i-gruas-se-vdekur-video-37403" }