Shoqëri e sinqertë, deputeti i ‘’Hola Muçaços’’ dhe ‘’Kaubojsi’’ kuvendojnë shtruar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:46 14-07-2016 Shoqëri e sinqertë, deputeti i ‘’Hola Muçaços’’ dhe ‘’Kaubojsi’’ kuvendojnë shtruar

Kjo mund të quhet vërtet shoqëri e sinqertë. Nuk dihet me saktësi nëse i lidh roli i njëjtë, dy deputetë, përfaqësues të popullit shqiptar, apo parimet dhe ideologjia.

Eduart Ndocaj, ‘’Kaubojsi’’, nën shoqërinë e Nard Ndokës, deputeti që njihet për batutën e tij ‘’Hola Muçaços’’ gjatë një vizite jashtë vendit.

Të dy janë fotografuar shumë afër, në sallën e Kuvendit, duke biseduar shtruar.

Ndocaj është vetëdeklaruar se nuk do ta votojë Reformën në Drejtësi pa konsensus dhe gjithëpërfshirje, kurse Ndoka çuditërisht u pa në mbledhjen e fundit me Lulzim Bashën, duke u afruar te opozita. Ç'të jetë vallë ky afrimitet kaq i shpejtë?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025784969329834
array(1) { ["section"]=> string(80) "shoqeri-e-sinqerte-deputeti-i-hola-mucacos-dhe-kaubojsi-kuvendojne-shtruar-46572" }