Shorti i Shqipërisë, reagon Rama: Grup i pamundur por ...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:59 12-12-2015 Shorti i Shqipërisë, reagon Rama: Grup i pamundur por ...

Menjëherë pas hedhjes së shortit në Paris për euro 2016 ka reaguar kryeministri Rama përmes një postimi në Twitter.

“Edhe në finalet e 2016 një grup i pamundur por eleminatoret na mësuan se asgjë nuk ësthë e pamundur”, shkruan Kryeministri.

Shqipëria është në grupin A me Francën, Rumaninë dhe Zvicrën. Ndeshjen e parë do ta luajë më 11 qershor me kombëtaren e Zvicrës.

Lexo edhe: Hidhet shorti Francë 2016, ja kush janë kundërshtarët e Shqipërisë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018661975860596
array(1) { ["section"]=> string(57) "shorti-i-shqiperise-reagon-rama-grup-i-pamundur-por-27609" }