Shorti/ Ja çiftet gjysmëfinaliste të Champions League

Publikuar tek: sport, më 10:54 15-04-2016 Shorti/ Ja çiftet gjysmëfinaliste të Champions League

Hidhet shorti për fazën gjysmë finale të Champions League.

Dy çiftet gjysmëfinaliste janë:

Manchester City- Real Madrid

Atletico Madrid- Bayern Munchen 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përmbysje historike, Liverpooli thyen Dortmundin dhe kualifikohet
Pyetja e UEFA-s për tifozët: A duhet të jetë “Neymari” shqiptar pjesë e Europianit? »
Article Logic
Execution time: 0.018006086349487
array(1) { ["section"]=> string(58) "shorti-ja-ciftet-gjysmefinaliste-te-champions-league-37756" }