Pak ditë pas publikimit të këngës së saj më të re “Redrum”, suksesi që ka korrur deri tani ka qenë…
Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye sivjet në “Big Brother” me një rol të…
Aktori i njohur i humorit shqiptar, Bes Kallaku njihet për veprat e tij komike edhe jashtë skenës së “Portokallisë”.
Ajo është mësuar që gjithnjë të kënaqë të tjerët me zërin, këngët e bukura e talentin e jashtëzakonshëm.
Një dyshe vajzash shqiptare nudo në të njëjtin krevat vijnë si déjà vu e fotove të Melania Trump dhe modeles…
Suksesi i këngëtares kosovare, Era Istrefi ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët, anë e mbanë botës. Por, kësaj “furtune” nuk…
Duket si një telenovelë turke me shumë seri, kjo histori dashuri-urrejtje dhe gjyqe, brenda së cilët përfshihen disa emra të…
Vetëm pak orë pasi Era Istrefi ka publikuar këngën e re në anglisht ‘Redrum’, DJ me famë botërore Afrojack i…
Gazetarja dhe moderatorja e njohur Fiori Dardha ka shpërthyer pas një lehtësimi nga “miq” të padëshirueshëm.
Tashmë edhe në Shqipëri ka detektivë që zbulojnë tradhëtitë e partnerëve në çift.
Fansi vetëm 5 vjeç, i ka bërë një vizitë të këndshme reperit të tij të preferuar.
Vetëm pak orë pas publikimit të këngës së saj “Redrum’, Era Istrefi ka ‘bërë namin” në Youtube duke arritur mbi…
Këngëtarja Enca Haxhiu do të ndryshojë ngjyrën e flokëve dhe për këtë arsye ka kërkuar sugjerim nga miqtë e saj…
Këngëtarja e njohur Cheryl më në fund ka publikuar foto nga pritja e ëmbël me këngëtarin po ashtu të famshëm…
Zbulohet një parcel e rrallë ku kultivohet bima narkotike kanabis sativa.
Studiuesit kanë folur vazhdimisht për ndikimet negative të komsumimit të kanabisit tek shëndeti i njeriut që e konsumon.
Page 1 of 334

Ora

Barometri i DitësShtypi i Dites

Sondazh

Si e kuptoni strategjinë e opozitës:

Analiza & Komente

Përballë Sali Berishës!

Nga Arbana Xharra- Kryeredaktore e gazetës “Zëri&rdquo...

Luli u zgjua…Le të fillojë opozitarizmi

Nga Anila Basha - Drejtore e Newsbomb.al ...

Shpërthen politologu Afrim Krasniqi: Krim shtetëror në Durrës, reagoni sa s’është vonë

Nga Afrim Krasniqi E ka ditur Kryetari i Bashkisë, e ka ditur K...

Në zemër të Myzeqesë (Foto)

Nga Besim Dybeli Reportazh përshkrues nga qyteti i Fierit N&eum...

"Je suis Romania!!"

Nga Afrim Krasniqi ...

Kryeministri…

Nga Edmond Arizaj Edi Rama vazhdon të ngjitet. Që në s...

Kush fitoi me shkarkimin e Manjanit: Rama apo Meta?

Nga Blendi Fevziu Telenovela nuk mbaroi. Edhe pse ajo shërbeu p&...

3 skenarët: Ja çfarë do të ndodhë me Ramën dhe Metën këtë javë

“Janë në një qeveri, por nuk qeverisin bashkë...

Fundet, peliçet dhe ferexhetë

Nga Ilir Ikonomi Në fillim të vitit 1937, tri motrat e Mbre...

Fred Peza dhe shpërthimi i qelbit nga gazetaria e infektuar!

Nga Ylli Pata Alfred Peza nuk është një viktimë ...

Dossier

Dritëro Agolli përmes fakteve!...

Nga Gjergj Marku: -Që nga dëshira e tij e parë pë...

Historia e diasporës shqiptare

Emigrimi ka qenë historikisht pjesë e zhvillimit njerëz...

Presidenti i 42-të i SHBA, Bill Clinton mbush sot 70 vjeç

William Jefferson Clinton ose siç njihet ndryshe Bill Clinton &...

Hasan Prishtinën nuk e vrau Ibrahim Çelo

Nga Arben LLALLA Po mbushen 83 vite nga 13 gushti i vitit 1933, ku n&...

Parku i Lurës: Shpresa ka formën e fidanit të pishës

500 fidanë iu shtuan parkut që e ka humbur lavdinë e di...

Lazarati e gjen të vështirë jetën pa drogën

Fatjona Mejdini - BIRN Rreth dy vite pasi policia zbarkoi në fsh...

Gratë nga Kosova në krye të kampeve të ISIS-it (Foto)

Kosova ka qenë një nga vendet më proamerikane të E...

A shkoi Gjergj Kastriot Skënderbeu për pelegrinazh në Mekë?

Në një nga poemat e poetit Persian Ferdousi, Shahnameh &ldqu...

Kontaktet Tona

Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tel: + 355 69 98 44442

Mob 2: +355 69 98 44441

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Website: http://www.newsbomb.al