Shpallën fejesën pak ditë më parë, këngëtarët e njohur shfaqen në krah të njëri-tjetrit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:46 13-11-2017 Shpallën fejesën pak ditë më parë, këngëtarët e njohur shfaqen në krah të njëri-tjetrit

U përpoqën ta mbajnë sa më gjatë sekrete lidhjen e tyre, por në fund vërtetuan çdo thashethem që qarkulloi për muaj me rradhë. Bëhet fjalë për Seldi Qalliun dhe Mimoza Shkodrën, dy këngëtarë mjaft të njohur e të spikatur të muzikës shqiptare.

Disa ditë më parë Seldi dhe Mimoza publikuan video dhe foto nga fejesa. Tashmë që lidhja e tyre është bërë zyrtare dyshja nuk  ngurrojnë së publikuari foto së bashku, siç shihen në këtë të fundit në krahë të njëri-tjetrit.

Screenshot_3_copy.jpg

Screenshot_4_copy_copy.jpgScreenshot_6.jpgScreenshot_7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U tha se do fitojë çmimin e madh në festivalin e RTSH, Arilena Ara merr vendim të papritur (LISTA)
Fëmijë pas 30 vitesh, aktori i njohur i Portokallisë “tallet keq” me Bleona Qeretin: Si te ngrijmë spermën në frigorifer (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.024695158004761
array(1) { ["section"]=> string(92) "shpallen-fejesen-pak-dite-me-pare-kengetaret-e-njohur-shfaqen-ne-krah-te-njeri-tjetrit-99451" }