Shpartallohet Brazili, Belgjika s’ka të ndalur në Rusi

Publikuar tek: sport, më 19:39 06-07-2018 Shpartallohet Brazili, Belgjika s’ka të ndalur në Rusi

Është minuta e 35 e pjesës së parë dhe Belgjika ka arritur të kalojë në avantazh me dy gola.

Brazili këtë pjesë të parë ka bërë një paraqitje të dobët edhe pse është cilësuar si një ndër kombëtaret pretendente për Kupën e Botës.

Nëse asgjë s’ndryshon, Belgjika shkon në gjysmëfinalen e Rusi 2018 ku do të përballet me Francën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E bleu Interi, futbollisti i njohur pëson aksident të rëndë
Brazili jashtë Botërorit, ja me kë ndeshet Belgjika në gjysmëfinale »
Article Logic
Execution time: 0.041761159896851
array(1) { ["section"]=> string(60) "shpartallohet-brazili-belgjika-s-ka-te-ndalur-ne-rusi-127026" }