Shpat Kasapi kapet “mat” në Bllok, kush është vajza misterioze që e shoqëron

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:26 16-02-2017 Shpat Kasapi kapet “mat” në Bllok, kush është vajza misterioze që e shoqëron

Ndonëse u kishte munguar mediave rozë, Shpat Kasapi është shfaqur mbrëmë në një prej bareve në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Këngëtari i njohur nga Kosova, është fotografuar nën shoqërinë e një vajze të panjohur, por siç duket edhe nga fotot, mes tyre nuk reflektohet asgjë më shumë se thjeshtë miqësi. Fotot janë publikuar në funpage-in e Olti Currit në facebook, ndërsa Shpati duket se po shijon një mbrëmje të qetë dhe të këndshme.

Këngëtari prej kohësh nuk ka sjellë një këngë të re dhe materiali i tij i fundit ishte bashkëpunimi me Ingrid Gjonin.

shpat.jpg

shpat1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021918058395386
array(1) { ["section"]=> string(79) "shpat-kasapi-kapet-mat-ne-bllok-kush-eshte-vajza-misterioze-qe-e-shoqeron-68874" }