Shpat Kasapi tregon në emision: Pse e rraha të dashurën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:10 18-04-2016

Këngëratri Shpat kasapi ka treguar arsyen se përse e rrahu të dashurën. Ai ka qenë i ftuar në emisionin ‘EliteZone’ të Tribuna Channel nga ku ka pranuar se e ka rrahu ish të dashurën dhe ka treguar asyen se përse e rrahu.

Këngëtari ka kuptuar se ish e dashura e ka tradhtuar dhe fillimisht ai e ka bërë sikur nuk e ka kuptuar, por kur e ka parë me një tjetër ai e ka sulmuar fizikisht. Gjatë emisionit ai ka pranuar se ish e dashura e kishte denoncuar atë në polici dhe ka thënë se çdo mashkull që do të shikonte të dashurën e tij me tjetër ashtu do të reagonte. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19611477851868
array(1) { ["section"]=> string(66) "shpat-kasapi-tregon-ne-emision-pse-e-rraha-te-dashuren-video-37962" }