Shpejtësi e pabesueshme e Cristiano Ronaldos (Video)

Publikuar tek: sport, më 18:53 22-08-2015

Së fundmi Fifa publikoi të dhënat për futbollistët më të shpejtë në botë, me yllin e Real Madrid, Cristiano Ronaldo, që renditej i katërti pas Aaron Lennon, Gareth Bale dhe Antonio Valencia.

Por Ronaldo mbetet një nga lojtarët më të shpejtë në botë përsa i përket sprintit në distanca të shkurtra. Kjo video e filmuar gjatë stërvitjes tregon aftësinë e tij në sprint.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lenjani shënon golin e parë në ndeshjen e parë me Nantes (Video)
Flamurtari e nis me humbje, triumfon Teuta »
Article Logic
Execution time: 0.024194002151489
array(1) { ["section"]=> string(56) "shpejtesi-e-pabesueshme-e-cristiano-ronaldos-video-18953" }