Shpërthen aktori i njohur i Hollywood kundër Trump: Gruaja ime është emigrante

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:11 30-01-2017 Shpërthen aktori i njohur i Hollywood kundër Trump: Gruaja ime është emigrante

Aktori i njohur Ashton Kutcher ka shpërthyer kundër presidentit të ri të SHBA-së Donald Trump dhe politikave të tij kundër emigrantëve.

Nëpërmjetë një statusi në Twitter rrëfen se gruaja e tij, Mila Kunis është me origjinë nga Ukraina dhe ka emigruar në SHBA në vitin 1990 shkruan 'Daily Mail'.

“Gruaja ime erdhi në këtë shtet si refugjate në mes të Luftës së Ftohtë. Jam shumë i zemëruar tani. Si një amerikan unë e respektoj presidentin tim, por nuk i respektoj politikat e tij”, shkruan Kutcher.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10037398338318
array(1) { ["section"]=> string(83) "shperthen-aktori-i-njohur-i-hollywood-kunder-trump-gruaja-ime-eshte-emigrante-67117" }