Shpërthen aktorja e njohur: Shkoni ore pirdhuni! Erdhët në pushtet e çfarë? (REAGIMI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:24 12-11-2016 Shpërthen aktorja e njohur: Shkoni ore pirdhuni! Erdhët në pushtet e çfarë? (REAGIMI)

Shpërthen aktorja e njohur Ema Andrea Andrea u thotë atyre “që erdhën në pushtet” se s’mund ta bëjnë “beun” në shtëpinë e saj, çfardo ngjyre t’i kenë të brendshmet ose brekët. Nuk dihet nëse Andrea e ka këtë për ndonjë qeveritar a për ndokënd me pozicion drejtues në teatër por REAGIMI I PLOTË i saj është ky:

Nja dy fjale për këta që kujtojne se na kane jeten ne dore..! Shkoni ore pirdhuni...! Erdhët në pushtet dhe cfarë? Mendoni se mund ti përdorni njerezit si dekor për reklamat tuaja? ! ... Mafiozët kanë një rregull.... mos i ler njerëzit në deshperim e pa shpresë...se në atë moment ke marre fund! Well.. - meqë hapeni me anglishten qe ju pagoi mami - u did a big big mistake ! Nesër avazi.- meqë jeni turq në mentalitet..! ???  Beun në shtepine dhe dinjitetin tim nuk e bëni dot, cfarëdo ngjyre ti keni underwears...ose të linjtat... ose brekët....sic i thoni në gjuhën e nënës! ps. E mos beni sikur ju dhemb largimi i Cohen se ja fyeni muzën!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013566017150879
array(1) { ["section"]=> string(86) "shperthen-aktorja-e-njohur-shkoni-ore-pirdhuni-erdhet-ne-pushtet-e-cfare-reagimi-59267" }