Shpërthen Arben Derhemi nga shtrati, pret Vetingun edhe për Teatrin Kombëtar: Kushedi sa pisllëqe kanë në shpirt

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:20 22-12-2016 Shpërthen Arben Derhemi nga shtrati, pret Vetingun edhe për Teatrin Kombëtar: Kushedi sa pisllëqe kanë në shpirt

Aktori i njohur Arben Derhemi publikon një foto ndryshe këtë mëngjes, bashkë me një mesazh të fortë.

Aktori pret që Vetingu të zbatohet edhe në Teatrin Kombëtar, duke shprehur pakënaqësi kësisoj ndërsa ironizon në fund qeverinë.

“Krimineli A.D në pritje të komisjonit hetimor për vetingun në Teatrin kombetar. Kushedi sa pisllëqe kanë në shpirt dhe sa skelete nëpër dollape ato që ngrenë këto komisjone. Rilindje”, shkruan Derhemi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018844842910767
array(1) { ["section"]=> string(116) "shperthen-arben-derhemi-nga-shtrati-pret-vetingun-edhe-per-teatrin-kombetar-kushedi-sa-pislleqe-kane-ne-shpirt-63401" }