Shpërthen artistja: Turp të kesh o Sali Berisha! Meriton një tallje masive...(VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:40 24-04-2016

Artistja Ema Andrea ka shpërthyer përmes një postimi në rrjetin social.

Teksa shpërndan një video që vë në lojë ish kryeministrin Sali Berisha për deklaratën e tij bërë nga Kuvendi për armatosjen civile të shqiptarëve, Andrea shkruan: “Turp të kesh o Sali Berisha!! Po,po ky është mendimi im!! Uroj të ketë një ligj që të të dënojë për këtë thirrje,dhe jo me 10 ditë pa të drejtë rrogë siç bëhet gjithmonë!! Meriton një tallje masive!! Fashist!!” .

Aktorja shton: Ke rrjedhur përfundimisht!! Po turperon edhe partinë tënde!!”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Artan Lame flet për herë të parë për Ponjën: E mbytur mes dhimbjeve të tumorit, vendosëm ta vemë në gjumë përgjithmonë
Ish kunata e Bleonës, motra e Gani Bardhës deklaratë të fortë për këngëtaren »
Article Logic
Execution time: 0.0041429996490479
array(1) { ["section"]=> string(84) "shperthen-artistja-turp-te-kesh-o-sali-berisha-meriton-nje-tallje-masive-video-38523" }