Shpërthen Eduart Ndocaj: O trap, malok, jam burrë unë…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:21 02-08-2016 Shpërthen Eduart Ndocaj: O trap, malok, jam burrë unë…

Deputeti Eduart Ndocaj ndonëse është me pushime nuk i ka mbajtur dot nervat teksa ka lexuar komentet që i bëhen në faqen e tij në “Facebook”. Deputeti i mazhorancës është kapur me një prej komentuesve, duke e quajtur atë trap, malok, ndërsa personi i kthehet po me të njejtën gjuhë.

Komentuesi e ka quajtur fillimisht deputetin karagjoz dhe ai vetë, ose administratorët, i janë kthyer ashpër.

Për më tepër lexoni komentet…

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022799968719482
array(1) { ["section"]=> string(56) "shperthen-eduart-ndocaj-o-trap-malok-jam-burre-une-48556" }