Shpërthen Erand Sojli: Dita e rinisë që vesh taka me tanga dhe xhiron gomat në Bllok

Publikuar tek: barometri, më 08:11 09-12-2016 Shpërthen Erand Sojli: Dita e rinisë që vesh taka me tanga dhe xhiron gomat në Bllok

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028433084487915
array(1) { ["section"]=> string(89) "shperthen-erand-sojli-dita-e-rinise-qe-vesh-taka-me-tanga-dhe-xhiron-gomat-ne-bllok-62085" }