Shpërthen fotografi i njohur, prej ditësh pa ujë: Po dal të blej një bidon për halenë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:46 10-01-2017 Shpërthen fotografi i njohur, prej ditësh pa ujë: Po dal të blej një bidon për halenë

Fotografi i njohur shqiptar Armando Babani, prej ditësh nga rrjetet sociale ka denoncuar faktin që ndonëse gjendemi në mes të Europës, dhe jemi në vitin 2017, vendi është pa ujë e pa drita.

Por sot ai është lodhur edhe duke denoncuar ndaj s’i ka mbetur gjë tjetër veçse të dalë të blejë ujë.

“Nuk bohet ky ven.....Nuk bohet ky ven......Nuk bohet ky ven.....! Po e dimë o burr e dimë.....BOLL...! Po dal une, se duhet të ble një bidon ujë, për......HALENË....!” shkruan i revoltuar fotografi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023153066635132
array(1) { ["section"]=> string(89) "shperthen-fotografi-i-njohur-prej-ditesh-pa-uje-po-dal-te-blej-nje-bidon-per-halene-65099" }