Shpërthen gazetari pas ndeshjes Shqipëri-Marok: Ato motrat ku t’i keni...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:37 01-09-2016 Shpërthen gazetari pas ndeshjes Shqipëri-Marok: Ato motrat ku t’i keni...

Miqësorja Shqipëri- Marok është parë me nota të forta kritike e zemërimi nga spikeri i News 24 Bledian Koka që ka shpërthyer në të shara ndaj atyre që sipas tij “e kanë kthyer kombëtaren në pare”.

“Miqësorja Shqiperi-Marok!...
Tribuna për bastardët pa lavdi...
Supersporti për 10 % të popullsisë
Gishti në gojë për 90 % te shqiptarëve
p.s...dhe ne fund fare urimi shkon për motrat e atyre që e kanë kthyer kombetaren në parë. Ku ti keni”, përmbyll Koka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16849517822266
array(1) { ["section"]=> string(75) "shperthen-gazetari-pas-ndeshjes-shqiperi-marok-ato-motrat-ku-t-i-keni-51526" }