Shpërthen gazetari për rezultatet e PD: Çfarë trishtimi i pangushëllueshëm!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:52 26-06-2017 Shpërthen gazetari për rezultatet e PD: Çfarë trishtimi i pangushëllueshëm!

Gazetari i News 24 Bledian Koka “shpërthen” ndaj Partisë Demorkatike sa i takon rezultateve të deritanishme të votave të numëruara, ku PD është renditur si forcë e dytë dhe kryeson vetëm në qarkun e Kukësit.

“Elegji për zhgënjimin pa ngushëllim...” e ka titulluar një koment që sapo ka postuar në rrjetet sociale, ndërsa e cilëson si një trishtim të pangushëllueshëm rezultatin e deritanishëm.

POSTIMI I PLOTË


Ndersa PS blinte shqiptaret Luli flinte gjume, ndersa Rama shkterronte PD-ne, Luli flinte gjume, ndersa Rama mashtronte shqiptaret Luli bente cmos qe mashtrimet te dukeshin te verteta, ndersa Rama ia gerrmonte gropen demokrateve nen kembe Luli e pyeste Ramen nese ishte lodhur, ndersa Rama saldonte timonin e vet Luli i mbante mbrojtesen qe te mos i digjnin syte, ndersa Rama nis 4 vjecarin e dyte si pasha Luli enderron te jete sejmeni i nderit ne parakalimin e Edi me banden e batakçinjve ne tapetin e nderit-turp te shtruar me voten e blere te shqiptareve te shitur per te zeze te vet. Ç'fare trishtimi i pangushellueshem
p.s...se harami nuk u be kurre hallall... 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019230842590332
array(1) { ["section"]=> string(79) "shperthen-gazetari-per-rezultatet-e-pd-cfare-trishtimi-i-pangushellueshem-83966" }