Shpërthen gazetarja shqiptare: Oh, çfarë çlirimi të mos kesh pranë "miq" të tillë!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:34 24-02-2017 Shpërthen gazetarja shqiptare: Oh, çfarë çlirimi të mos kesh pranë

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Fiori Dardha ka shpërthyer pas një lehtësimi nga “miq” të padëshirueshëm.

Siç kuptohet dhe nga fjalët e saj, gazetarja ndihet e çliruar nga ata që i ka quajtur “miq”, teksa shkruan, “Oh, çfarë çlirimi të mos kesh pranë "miq" të tillë!”

Ndodh t'i nxjerresh disa njerez nga jeta jote dhe vetem pasi kalon ca kohë e kupton që ata nuk paskan patur kurrfarë vlere, nuk krijojnë asnjë boshllëk. 
I kemi konsideruar miq, por kur i largon, kupton, që vetëm të tillë nuk kanë qenë. Kupton se ata nuk janë investuar asnjëherë për ty, kanë çliruar vetëm energji negative. 
Kupton, se çdo gjë nga ana e tyre ka qenë vetëm dukje dhe duke i mbajtur larg i bën një nder vetes.

Oh, çfarë çlirimi të mos kesh pranë "miq" të tillë!”,-shkruan gazetarja por pa treguar se për cilët “miq” bëhet fjalë. 

fiori.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046683073043823
array(1) { ["section"]=> string(83) "shperthen-gazetarja-shqiptare-oh-cfare-clirimi-te-mos-kesh-prane-miq-te-tille-69873" }