Shpërthen ish -zv.ministri i Ramës ndaj socialistëve: Haram vota, tufë plehrash, zgjyra!!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:37 22-09-2016 Shpërthen ish -zv.ministri i Ramës ndaj socialistëve: Haram vota, tufë plehrash, zgjyra!!

Ish zëvendësministri i Mbrojtjes në qeverinë e Ramës, Dritan Hila shpërthen ndaj socialistëve teksa është duke ndjekur me mjaft interes debatin në Kuvend për importin e mbetjeve. “Haram vota, zgjyra”, u thotë Hila socialistëve.

“Gjëja më e pështirë?
Deputetët e PS që mbrojne importin e plehrave, vetëm tre vjet pasi u mobilizuam të gjithë ato kohë, që të firmosej referendumi që e ndalonte këtë gjëmë. Si mund të jenë njerëzit kaq të pafytyrë?!
Pershembull ky Namik Kopliku që nuk i është dëgjuar zëri asnjëherë, gjeti rastin të flasi për plehra dhe duartrokitet nga një tufë plehrash. Po se mos vetëm ai.
Harram vota. Zgjyra”, përmbyll ish zëvendësministri.

nnn.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023551940917969
array(1) { ["section"]=> string(89) "shperthen-ish-zv-ministri-i-rames-ndaj-socialisteve-haram-vota-tufe-plehrash-zgjyra-53770" }