Shpërthen Kastro Zizo kundër motrave Kajtazi: Çfarë thonë këto bundra të vogla janë gënjeshtra shtazësh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:32 15-08-2015 Shpërthen Kastro Zizo kundër motrave Kajtazi: Çfarë thonë këto bundra të vogla janë gënjeshtra shtazësh Postimi i Kastro Zizos

Këngëtari Kastro Zizo shpërthen kundër motrave Kajtazi. Pas publikimit të videove ku dy motrat që u zhdukën duke helmuar prindërit dhe duke i vënë zjarrin shtëpisë, reagimet kanë qenë në masë.

Motrat rrëfyen se si prindërit i keqtrajtonin, i quanin “k...va” dhe se si njëherë i ati i kishte ulur të mbathurat duke e pështyrë në vendet intime.

Por për Kastron këto janë “gënjeshtra shtazësh” e ndërsa dy motrat “bundra” të vogëla .

“Mendoj që pjesa dërrmuese e idiotësirave që thonë kto "bundra" të vogla janë gënjeshtra shtazësh. Asnjë familje aq më tepër ata prindër nuk do të mundnin të benin maskaralliqet që kto thonë. Mendoj thjesht që janëprodukti injorant, i pa shkolluar i një sistemi që rrit disa kategori femrash. Njëra nga kategorite janë "bushtrat qarkulluese"!...Mbase dhe gaboj por për kto të dyja duhen marre masa te forta për ti sjellë mes njerëzve”, përmbyll reagimin e tij Kastro.

Dy motrat Kajtazi 18 dhe 14 vjeç u gjetën në Vlorë ditën e djeshme ndërsa qëndronin në një banesë të marrë me qera.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019334077835083
array(1) { ["section"]=> string(108) "shperthen-kastro-zizo-kunder-motrave-kajtazi-cfare-thone-keto-bundra-te-vogla-jane-genjeshtra-shtazesh-18451" }