Shpërthen këngëtarja e njohur pas lirimit të Haradinajt: Me kusht ?! Mos e prek ushtarin tim që solli liri…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:51 12-01-2017 Shpërthen këngëtarja e njohur pas lirimit të Haradinajt: Me kusht ?! Mos e prek ushtarin tim që solli liri…

‘Lirimi me kusht’ i kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj duket se ka sjellë pakënaqësi tek familjarët, politikanët dhe tek të gjithë qytetarët shqiptarë.

Një ndër ta është edhe këngëtarja e njohur Leonora Jakupi e cila nëpërmjetë një statusi në rrjetet sociale shfaq pakënaqësi për lirimin me kusht të Haradinajt ku shkruan:

“Me kusht ?!!!
"Mos e prek ushtarin tim që solli liri, lëre gurin të peshojë në vendin e tij "
Histori që përsëritet...pas shumë viteve me duhet të t'i këndoj vargjet e kangës kur t’i ishe në Hagë ! Hero i Kosovës, Ramush Haradinaj” shkruan Jakupi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035255908966064
array(1) { ["section"]=> string(108) "shperthen-kengetarja-e-njohur-pas-lirimit-te-haradinajt-me-kusht-mos-e-prek-ushtarin-tim-qe-solli-liri-65324" }