Shpërthen keq Kastro Zizo ndaj kolegëve: Ikni more shurrosni veten

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:41 05-08-2015 Shpërthen keq Kastro Zizo ndaj kolegëve: Ikni more shurrosni veten Kastro Zizo, postimi per koleget. U tregon gishtin e mesit

Këngëtari rebel, Kastro Zizo ka shpërthyer në inat kundër kolegëve të tij të muzikës.

Sezoni veror ka sjellë mjaft hite të reja dhe ka qënë pikërisht kjo gjë ajo që e ka mërzitur Kastron, i cili nuk nguron të t’u nxjerrë as gishtin e mesit, si në foto.

“Ka "plas" "new hit" gjithandej! Ikni more bëni shurrën...ose shurrosni veten”, shkruan Kastro që me ç’duket e ka me të rinjtë që s’marrin vesh nga muzika po prapë bëjnë hite.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026256084442139
array(1) { ["section"]=> string(71) "shperthen-keq-kastro-zizo-ndaj-kolegeve-ikni-more-shurrosni-veten-17800" }