‘Shpërthen’ Ledina Çelo, pozon provokueshëm përballë pasqyrës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:07 31-10-2016 ‘Shpërthen’ Ledina Çelo, pozon provokueshëm përballë pasqyrës (Foto)

Këngëtrja e njohur Ledina Çelo prej kohësh nuk është active me projektet e saj muzikore, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë edhe për rrjetet sociale.

Çelo është mjaft active në rrjetet sociale dhe fotot e saj të fundit janë tejet provokuese.

Në foton e fudit të publikuar prej saj këngëtarja shfqet e veshur me një fustan jeshil dhe e përkulur përballë pasqyrës.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, linjat e saj  trupore janë mjaft provokuese.

ledina_celo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027966022491455
array(1) { ["section"]=> string(69) "shperthen-ledina-celo-pozon-provokueshem-perballe-pasqyres-foto-57935" }