Shpërthen “lufta” në “Elbasan Arena”, plagoset rëndë tifozja e Partizanit (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 18:46 30-10-2016 Shpërthen “lufta” në “Elbasan Arena”, plagoset rëndë tifozja e Partizanit (FOTO)

Është ndërprerë në minutën e 85’ ndeshja mes Partizanit dhe Skënderbeut në “Elbasan Arena” pas përplasjeve fizike mes dy tifozerive.

Një tifoze femër e Partizanit është plagosur rëndë dhe është dashur ndërhyrja e menjëhershme e mjekëve të ambulancës. Tifozja është transportuar me barrelë. Edhe tifozë të tjerë kanë mbetur të plagosur më lehtë nga konfrontimi që nisi pas dëmtimit të lojtarit të Skënderbeut.

 


Incidenti by PanoramaVideo

asd2d2d4fgfghot_1.jpg

 

Screasd23d2d2dnshot_1.jpg

 

df34f33f3f3fnshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berisha e akuzoi për shitje ndeshjesh, reagon ashpër presidenti i Partizanit: Plaku i lënë ka filluar të merret me futboll
Ja kush është tifozja e Partizanit që u plagos gjatë përleshjeve me policinë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.024004936218262
array(1) { ["section"]=> string(79) "shperthen-lufta-ne-elbasan-arena-plagoset-rende-tifozja-e-partizanit-foto-57886" }