Shpërthen miku i Veliajt dhe një nga mbështetësit socialistë: Pendohem për votën o qeveri k*rvë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:24 22-10-2016 Shpërthen miku i Veliajt dhe një nga mbështetësit socialistë: Pendohem për votën o qeveri k*rvë

Këngëtari i njohur Kastro Zizo shpërthen në revoltë ndaj qeverisë.

Zizo, një nga mbështetësit e miqtë e flaktë të kryebashkiakut Erion Veliaj gjatë fushatës si dhe një nga mbështetësit e së majtës, shprehet i penduar që ka votuar këtë qeveri.

“Jam shumë i penduar për çdo votë që ju kam mundësuar dhe dhënë o qeveri kurvë. Por ju s'keni faj. Fajin e kanë ca si puna ime ...ose më saktë e kanë Shqiptarët", shkruan Kastro Zizo.

k.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039210081100464
array(1) { ["section"]=> string(100) "shperthen-miku-i-veliajt-dhe-nje-nga-mbeshtetesit-socialiste-pendohem-per-voten-o-qeveri-k-rve-57031" }