Shpërthen moderatorja sexy, "sjell pranverën" në mes të dhjetorit... (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:09 17-12-2016 Shpërthen moderatorja sexy,

Ilda Bejleri mahtnit me një tjetër foto provokuese dhe sexy.

Moderatorja e ‘Supersport’ ka postuar në ‘Instagram’ një foto me një fustan të zi me deklote të hapur qw i nxjerr nw pah fotmat.

Një foto që ka "ngrohur" jo pak fansat e Ildës në këto ditë të ftohta dhjetori...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026592016220093
array(1) { ["section"]=> string(73) "shperthen-moderatorja-sexy-sjell-pranveren-ne-mes-te-dhjetorit-foto-62924" }