Shpërthen motra e Taulant Ballës ndaj Erion Veliajt pas episodit mbrëmë me fëmijën 6 muajshe: Ligji në dorën e Maliqit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:44 15-11-2016 Shpërthen motra e Taulant Ballës ndaj Erion Veliajt pas episodit mbrëmë me fëmijën 6 muajshe: Ligji në dorën e Maliqit

Alba Balla, motra e socialistit Taulant Balla shpërthen ndaj bashkisë së Tiranës dhe kryebashkiakut Erion Veliaj duke thënë se “ligji është në duart e Maliqit”.

Alba e cila në IG shkruan me Paris Alba, rrëfen një episod që e ka revoltuar së tepërmi mbrëmë teksa ka ndlauar për të marrë fëmijën 6 muajshe me karrocë. Por punonjësit e bashkisë nuk kanë dashur t’ia dinë dhe i kanë bllokuar makinën. Më pas i kanë thënë të marrë taksi e të shkojë ta paguajë gjobën në një zyrë te “Globe”.

“Pra tanimë në rastin tim duhet të marr një fëmijë të vogel 6 muaj ta hipi në një taxi të shkoj në sportel edhe të paguaj gjobën sepse këtij kodoshit edhe shefit të tij në mbledhjen e rradhës i kanë thënë: - mblidhni sa më shumë gjoba se na duhet buxhet”, shkruan e revoltuar gjer në fund motra e Ballës.

Lexoni të plotë rrëfimin e saj si më poshtë:

pa1.jpg

paaaaaaaaaaaaaaaa_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023633003234863
array(1) { ["section"]=> string(123) "shperthen-motra-e-taulant-balles-ndaj-erion-veliajt-pas-episodit-mbreme-me-femijen-6-muajshe-ligji-ne-doren-e-maliqit-59543" }