Shpërthen në flakë makina e avokates në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:28 14-11-2017 Shpërthen në flakë makina e avokates në Tiranë

Makina e një avokateje në Tiranë është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës te Komuna e Parisit.

Dyshimet familjarëve të saj janë se makinës i është vënë zjarri nga persona të paidentifikuar, për shkak të detyrës.

Por policia thotë se makina ka marrë zjarr për shkak të vajit të kambios. Një tjetër argument është se në vendngjarje nuk është gjetur asnjë mjet që mund të tregojë për zjarrvënie të qëllimshme.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Le Iene”: Investigim për trafiqet me sasi të mëdha droge Shqipëri-Itali (VIDEO)
53 vjeçari i dehur merr policinë në telefon dhe bën kallëzim të rremë, oficerët i zbarkojnë në shtëpi dhe marrin masa »
Article Logic
Execution time: 0.017781019210815
array(1) { ["section"]=> string(52) "shperthen-ne-flake-makina-e-avokates-ne-tirane-99571" }