Shpërthen në lot deputetja e PD-së Albana Vokshi në transmetim “live” (RRËFIMI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:40 13-06-2017 Shpërthen në lot deputetja e PD-së Albana Vokshi në transmetim “live”  (RRËFIMI)

Deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka shpërthyer në lot në transmetim të drejtpërdrejtë në emisionin e Rudina Magjistarit.

Çfarë e bëri Vokshin të lotojë ishte kujtimi i nënës së saj. Deputetja rrëfeu se ka humbur të ëmën në moshën 58-vjeçare.

“Iku shumë e re, kisha një marrëdhenie shumë të ngushte me nënën, ishte njeriu më i mire dhe më i butë ne bote. Vdiq kur motra ime ishte shtatzënë dhe nuk arriti te shihte asnjë nip e mbesë”, rrëfeu deputetja ndërsa me zor mbante lotët e zëri i dridhej vazhdimisht.

Një moment emocional ky që ka prekur edhe shikuesit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020128965377808
array(1) { ["section"]=> string(81) "shperthen-ne-lot-deputetja-e-pd-se-albana-vokshi-ne-transmetim-live-rrefimi-82335" }