Shpërthen në revoltë aktori i njohur: Për Luiza Gegën nuk çirret njeri se s’ka foto të zhveshura në Instagram

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:52 06-08-2016 Shpërthen në revoltë aktori i njohur: Për Luiza Gegën nuk çirret njeri se s’ka foto të zhveshura në Instagram

Shpërthen në revoltë aktori i njohur i humorit Albano Bogdo. Ai ironizon mungesën e mbështetjes masive për sportisten tonë Luiza Gega që tashmë po na përfaqëson në lojërat olimpike në Rio de Janeiro, duke bërë një paralelizëm me doza të forta ironie të mbështejes për djemtë e kombëtares gjatë Euro 2016.

“Per futbollistet u ngjiren te gjithe...forca foorcaaaa.....se jane cuna sexy. Se pas ndeshjes shkojne ne party. Se jane te mire dhe te ngrenshem. Se kane instagram. Pavaresisht se dolen si bole ne france. Ndersa per Luiza Gegen nuk cirret njeri. Se Luiza nuk ka foto te zhveshura ne instagram. Se Luiza ben me shume pune se fjale. Se per luizen ka me shume vlere stervitja, se intervistat. Sepse Luiza fiton trofe, jo si shtrembot e kombetares.Per Luizen nuk ngjiret njeri, sepse Luiza eshte fituese, dhe kombi yne nuk i ka qejf fituesit. Pac fat Luiza. Edhe po nuk fitove gje, je thjesht nje vajze, vetem, ne mes te brazilit. Pa mbeshtetje. Pa tifoze me plis, qe ta shpifin. Pac fat.”, shkruan aktori.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.082529067993164
array(1) { ["section"]=> string(114) "shperthen-ne-revolte-aktori-i-njohur-per-luiza-gegen-nuk-cirret-njeri-se-s-ka-foto-te-zhveshura-ne-instagram-48960" }