Shpërthen publiku në “Dance With Me”, Meritoni heq brekët papritur në mes të skenës (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:45 18-09-2017 Shpërthen publiku në “Dance With Me”, Meritoni heq brekët papritur në mes të skenës (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme në spektaklin “Dance With me Me” ka pasur skena që kanë befasuar publikun.

Pasi kanë mbaruar këricimin Rovena Stefa me Meritonin, gjatë kohës që kanë qëndruar në skenë kanë bërë publikun të shpërthejë në të qeshura.

Ai që nuk është përmbajtur ka qenë Meritoni, i cili ka hequr të brendshmet në mes të skenës duke befasuar publikun.

Mirëpo siç duket i ka marrë masat pasi ka pasur edhe 1 palë të tjera. Megjithatë ky gjest shkaktoi të qeshura pafund në sallë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moda e atleteve, zbulohet deputeti që "kopjon" sitlin origjinal të Ramës
Salianji ngre tonet dhe godet foltoren, por deputetët në sallë shpërthejnë në të qeshura »
Article Logic
Execution time: 0.030657052993774
array(1) { ["section"]=> string(92) "shperthen-publiku-ne-dance-with-me-meritoni-heq-breket-papritur-ne-mes-te-skenes-video-92821" }