Shpërthen Spartak Ngjela, këtë herë ndaj Ramës dhe Xhafajt: Kjo nuk ka sens

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:29 08-05-2017 Shpërthen Spartak Ngjela, këtë herë ndaj Ramës dhe Xhafajt: Kjo nuk ka sens

Shpërthen avokati i njohur Spartak Ngjela ndaj atyre që sipas tij kanë lejuar një çadër “nomadësh” në qendër të Tiranës. Dhe e ka fjalën për çadrën e opozitës për të cilën akuzon vetë kryeministrin Rama dhe ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj.

“Është turp për një shtet që të lejojë një çadër nomadësh në qëndër të kryeqytetit të vet.
Nga na vinë këta nomadë?
Nuk ka më sens që shqiptarët të durojnë shkeljen pa fund të marrëzisë Berisha në qëndër të Tiranës.
A ka kryeministër normal ky vend, apo ka vënë si kryeministër një nomad që toleron barbarinë?
Po e bën nga bamirësia këtë lëshim kryeministri ynë bashkë me ministrin e Brendshëm, apo ka frikë nga barbaria antiligj?” , shkruan Ngjela.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024691104888916
array(1) { ["section"]=> string(79) "shperthen-spartak-ngjela-kete-here-ndaj-rames-dhe-xhafajt-kjo-nuk-ka-sens-77865" }