Shpërthen tifozja seksi ndaj shqiptarëve: Injorantë, bota na komplimenton, ju na shani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:19 16-06-2016 Shpërthen tifozja seksi ndaj shqiptarëve: Injorantë, bota na komplimenton, ju na shani

U bë e njohur për shkak të formave të saj seksi, por mesa duket bukuroshja Irid Oxa nuk i ka pritur mirë disa komente të bëra në profilin e saj në “Instagram”.

Irid ka shpërthyer  kundër atyre shqiptarëve që e kanë ofenduar në komente, duke theksuar faktin se ato janë komplimentuar masivisht nga mediat e huaja.

“Pranoj çdo lloj komenti, por jo të sharat nga robt, pasi tregoni injorancën. Personat me fjalorin tuaj janë pikërisht ata që na turpërojnë në botë. Ju thjesht komentoni, ofendoni një foto ku e gjith bota komplimenton dhe ju si popull shqiptar në vend të na mbroni, na shani, dhe për më tepër me profile fallco. Ju s’dini kush jam unë, prandaj mos gjykoni”, shkruan ajo.

Irid Oxa së bashku me kushërirën Rike Roci, ish-pjesëmarrëse në Big Brother Albania, tërhoqën dje vëmendjen e të gjithë Europës.

Lexo edhe: Ka gra të bukura që nuk e hapin shumë dekoltenë, shikoni francezet në krahasim me shqiptaret 

Screenshot_4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025094032287598
array(1) { ["section"]=> string(89) "shperthen-tifozja-seksi-ndaj-shqiptareve-injorante-bota-na-komplimenton-ju-na-shani-43742" }