Shpërtheu si talenti i vitit, Lacio i trefishon rrogën Thoma Strakoshës

Publikuar tek: sport, më 16:19 26-12-2016 Shpërtheu si talenti i vitit, Lacio i trefishon rrogën Thoma Strakoshës

Portieri i Kombëtares kuqezi është shndërruar në faktor te Lacio. Thoma Strakosha konsiderohet si e ardhmja e portës bardhekaltër, ndërsa është shpallur edhe talenti i vitit nga “Laziochannel.it”.

Duke parë rritjen e portierit shqiptar dhe paraqitjet e tij në fushën e lojës, drejtuesit e klubit kryeqytetas kanë menduar t’ia trefishojnë rrogën Thoma Strakoshës.

Ai përfiton aktualisht, 100 mijë euro në sezon.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti i PS-së kundër Dukës te ‘Procesi Sportiv’: Ka përfshirë futbollin në politikë. Aktori i ‘Portokallisë’: Mua m’hallakate fare...
Ylli i kombëtares Armando Sadiku i nënshtrohet operacionit te Spitali Amerikan (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0042309761047363
array(1) { ["section"]=> string(76) "shpertheu-si-talenti-i-vitit-lacio-i-trefishon-rrogen-thoma-strakoshes-63815" }