Shpërthim I FUQISHËM në aeroport, dyshohet për viktima (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 22:10 12-07-2018 Shpërthim I FUQISHËM në aeroport, dyshohet për viktima (FOTO) Nga vendngjarja

Një shpërthim i fuqishëm raportohet nga aeroporti i Kajros, në Egjipt.

Mediat e huaja raportojnë se dyshimet e para janë se mund të ketë shpërthyer një avion, e mund të ketë dhe shumë viktima.

Fotot dhe videot nga vendi i ngjarjes kanë filluar të qarkullojnë në rrjetet sociale, ndërsa autoritet janë duke hetuar për zbardhjen e ngjarjes, dhe priten informacione të reja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 3-vjeçari 'NGACMON' Meghan Markle, Princi Harry e kap mat,  ja si reagon (FOTO)
Zbulohet medikamenti që lufton kavitetet dhe rrit dhëmbët nga e para »
Article Logic
Execution time: 0.016631841659546
array(1) { ["section"]=> string(65) "shperthim-i-fuqishem-ne-aeroport-dyshohet-per-viktima-foto-127712" }