Shpërthim i fuqishëm në Aeroportin e Maltës (Foto-Video)

Publikuar tek: bota, më 19:03 30-10-2016 Shpërthim i fuqishëm në Aeroportin e Maltës (Foto-Video)

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur pasagjerët e aeroportit të Maltës pak minuta më parë, pasuar nga disa shpërthime të tjera më të vogla.

Sipas mediave vendase, shpërthimi ka ndodhur shumë pranë aeroportit, dhe besohet se ka ndodhur brenda një fabrike fishekzjarresh. Një shtullungë e madhe tymi është vënë re në qiell.

Forca të shumta policie dhe ekipet e zjarrfikëses kanë shkuar në vendngjarje.

 

sd2wd2d2dddenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021311044692993
array(1) { ["section"]=> string(60) "shperthim-i-fuqishem-ne-aeroportin-e-maltes-foto-video-57884" }