Shpërthim i fuqishëm në Milano, vdesin tre persona

Publikuar tek: bota, më 10:35 12-06-2016 Shpërthim i fuqishëm në Milano, vdesin tre persona

Një shpërthim i fuqishëm në një ndërtesë të Milanos ka shkaktuar shembjen e mureve dhe çatisë duke i marë jetën tre personave.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të mëngjesit të sotëm në “Via Portoferraio”. Sipas mediave italiane shpërthimi i fuqishëm mund të jetë shkaktuar nga rrjedhja e gazit. Tre persona raportohen të vdekur ndërsa një djalë dhe një vajzë kanë mbetur të plagosur dhe janë transportuar në spital me djegie të shumta.

C_2_articolo_3013897_upiImagepp.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02855110168457
array(1) { ["section"]=> string(55) "shperthim-i-fuqishem-ne-milano-vdesin-tre-persona-43250" }