Shpërthim pranë Shërbimit Zjarrfikës në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 08:48 15-11-2017 Shpërthim pranë Shërbimit Zjarrfikës në Durrës ilustruese

Një shpërthim ka tronditur mbrëmë qytetin bredetar të Durrësit.

Një bombul gazi ka shpërthyer brenda një banese, që ndodhej shumë pranë Shërbimit Zjarrfikës të qytetit bregdetar.

Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen 17. Fatmirsisht nga ky shpërthim nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ka mbërritur policia e cila po heton për të zbardhur ngjarjen.

 

WhatsApp_Image_2017-11-14_at_16.36.11_0.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grushte dhe gjakra në Gjykatën e Tiranës, përleshja e dhunshme përfshin policinë (VIDEO)
Piu 18 birra dhe harbohet me shoqërinë në lokalet e natës, vajza nga Vlora e pëson keq »
Article Logic
Execution time: 0.029309988021851
array(1) { ["section"]=> string(52) "shperthim-prane-sherbimit-zjarrfikes-ne-durres-99611" }