Shpërthimi me tritol, drejtori i komanduar i policisë niset me urgjencë drejt Shkodrës

Publikuar tek: aktualitet, më 17:38 13-01-2018 Shpërthimi me tritol, drejtori i komanduar i policisë niset me urgjencë drejt Shkodrës

Shpërthimi i tritolit ditën e sotme në një bizens ka tronditur qytetin e Shkodrës.

Menjëherë pas kësaj ngjarje drejt qytetit verior është nisur drjetori i komanduar i Policisë së Shtetit, Rebani Jaupaj.

Mësohet se ai ka udhëtuar drejt Shkodrës për të parë nga afër situatën dhe për të dhënë mbështetjen e tij për strukturat e policisë atje për ta zbardhur sa më shpejt këtë ngjarje.

Në shpërthimin e tritolit ditën e sotme në Shkodër pati 8 të plagosur, por për fat të mirë nuk pati viktima. 

LEXO EDHE: POLICIA JEP DETAJE PËR SHPËRTHIMIN QË TRONDITI SHKODRËN: KU ISHTE VENDOSUR TRITOLI, 8 TË PLAGOSUR, 3 NË GJENDJE TË RËNDË

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Maskat 'godasin' në Fier, grabisin 10 mijë euro në një banesë
ALARM/ Guri 3 ton mund të bjerë në autostradën Rrëshen-Kalimash, rrezikohen njerëzit »
Article Logic
Execution time: 0.015313148498535
array(1) { ["section"]=> string(92) "shperthimi-me-tritol-drejtori-i-komanduar-i-policise-niset-me-urgjence-drejt-shkodres-106445" }