Shpëtim Gjika shpërthen ndaj trajnerit: Kruaj menderen e meri erë, ptu o b*thec

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:39 22-06-2016 Shpëtim Gjika shpërthen ndaj trajnerit: Kruaj menderen e meri erë, ptu o b*thec

Shpërthen ish kryebashkiaku i Vlorës Shpëtim Gjika  kundër trajnerit të kombëtares gjermane që ditën e djeshme mposhti Irlandën e Veriut me rezultatin e ngushtë 1-0.

Por inati i Gjikës është më shumë zemërim për faktin se Shqipërisë, si pasojë e këtij rezultati iu ulën shanset për kualifikim.

“E po ta mbaj inatin 72 vjet Gjermania me ne kjo është e c'është!!
Po c'faj ka De Biasi qe ju mundem ne shqiptarët në 1944 o do(j)ça!
E c’të presesh nga nje trajner si Levi!
Kruaj menderen e meri erë o trajner!
Ptu o bythec!”, shkruan Gjika.

`

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kuqezinj, kthehuni krenarë në Atdhe dhe mos harroni: Për 2 muaj keni ndeshjen e parë për Botërorin Rusi 2018
Hackerat shqiptarë bllokojnë website-in e Federatës Rumune për t’i lënë këtë mesazh »
Article Logic
Execution time: 0.022938966751099
array(1) { ["section"]=> string(83) "shpetim-gjika-shperthen-ndaj-trajnerit-kruaj-menderen-e-meri-ere-ptu-o-b-thec-44229" }