Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi braktisin Shipërinë

Publikuar tek: barometri, më 07:49 07-08-2017 Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi braktisin Shipërinë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019080877304077
array(1) { ["section"]=> string(55) "shpetim-saraci-dhe-mira-konci-braktisin-shiperine-88428" }